מלגזות דיזל

מלגזות דיזל משמשות להרמה ושינוע מטענים כבדים ולרוב מפעילים אותן במחסנים פתוחים או במפעלים ובתי עסק עם חלל חיצוני. ניתן לראות את המלגזות הללו בתעשיות רבות כגון תעשיית הפארמה, תעשיית המזון ותעשיית המתכת והברזל. היתרון במלגזת הדיזל הוא מנוע הדיזל החזק שלה המאפשר כוח רב למלגזה בשינוע משאות כבדים. בנוסף, מלגזת הדיזל היא חסכונית במיוחד עבור בעלי המחסן או המפעל מכיוון שהיא פועלת על סולר ולא על בנזין, אשר נחשב לזול יותר לתדלוק.

מלגזות חשמליות נטענות 

מלגזה נוספת, אשר משמשת מחסנים ואולמות סגורים של מפעלים ותעשיות, היא המלגזה המונעת על ידי מנוע חשמלי. המלגזה נטענת על ידי חשמל ומאפשרת חיסכון בכוח עבודה גדול להרמה ושינוע מוצרים וארגזים במחסנים. מלגזות חשמליות משמשות כמעט בכל מחסן ונחשבות ליעילות וחסכוניות.

שירות מלגזות להשכרה כולל מפעיל

בעלי מפעלים ומחסנים ברחבי הארץ נהנים היום משירות ייחודי למלגזות הכולל מלגזות להשכרה עם מפעיל מוסמך. ניתן להזמין שירות השכרה של מלגזה עם מפעיל למספר שעות או למספר ימים בהתאם לצרכים של בעל המחסן או המפעל.

איפה ניתן למצוא מלגזות חדשות למכירה או להשכרה?

מלגזות חדשות למכירה ומלגזות איכותיות להשכרה, תוכלו למצוא באתר האינטרנט של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ. בקטלוג המוצרים של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ, תוכלו לראות את כל המלגזות הטובות ביותר של החברה ולבחור את המלגזה המתאימה לכם ביותר. לאחר שהחלטתם איזו מלגזה אתם מעוניינים לקנות או לשכור, אתם יכולים ליצור קשר ישירות עם צוות חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ ולקבל הצעת מחיר מיידית!
 
חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ ממוקמת באיזור התעשייה סגולה בעיר פתח תקווה ומספקת לכם מגוון רחב וגדול של מלגזות דיזל ומלגזות הפועלות על חשמל. שירותי ההשכרה של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ כוללים בין היתר שירותי תחזוקה למלגזה ששכרתם ושירותי מפעיל לתקופות השכרה מוגדרות מראש.

חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ מציעה – מלגזות דיזל

רוצים לקבל עוד פרטים על המלגזות המצויינות של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ? התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר וצוות חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ יספק לכם מענה מהיר ומקצועי לגבי כל המלגזות שאתם רואים בקטלוג של האתר. אל תהססו וצרו קשר כבר עכשיו עם צוות חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ!
מאמרים נוספים
Call Now Button