מלגזות

האם אתם יכולים לדמיין היום מחסן גדול עובד ללא מלגזות? סחיבה והעמסה בעזרת מלגזות היא נדרשת כמעט לכל תעשייה. ללא מלגזות, בית העסק יזדקק לעשרות עובדים בכדי להעביר ציוד ממקום למקום או בכדי להעמיס אותו על רכבי תובלה המובילים את המוצרים ללקוחות העסק. היום ניתן לרכוש או לשכור מלגזה שתשמש את בית העסק לכל מטרה, ותחסוך עבור בעל העסק זמן רב וכוח עבודה גדול.
 

השכרת מלגזות במרכז הארץ

 
בכדי לחסוך בעלויות בית העסק, ניתן לשכור מלגזה לתקופות מוגדרות מראש. השכרת מלגזות במרכז הארץ או באיזורים נוספים מאפשרת לבעלי העסקים לקבל לידיהם מלגזה חזקה ותקינה ושירות אחזקה ותיקונים הכלולים ברוב המקרים במחיר ההשכרה. ליסינג תפעולי למלגזות הוא יעיל וחסכוני ומאפשר לחברה או לעסק להגדיר מראש את תקופת ההשכרה ולקבל לידיהם מלגזות במצב מעולה ולעיתים גם מלגזות חדשות. עסקים הזקוקים למלגזות לפרוייקטים ספציפיים המוגדרים בזמן, יכולים לשכור מלגזה לתקופת הפרוייקט בלבד ולחסוך כסף רב, והכי חשוב – להימנע מגיוס כוח אדם גדול לשינוע והעמסה.
 

מכירת מלגזות במרכז הארץ

 
מחסנים ומפעלים וותיקים זקוקים למלגזות על בסיס יומי. לכן, קנייה של מלגזות היא רלוונטית מאוד עבורם. את קניית המלגזה ניתן לעשות במרכז הארץ דרך חברות מקצועיות בתחום. מכירת מלגזות במרכז עם חברה מקצועית היא מומלצת עבור בעלי העסקים הנדרשים להשתמש במלגזה לצורך שינוע ציוד וחומרי גלם ממקום למקום. ציוד שינוע וציוד מלגזות נמכרים בישראל על-ידי יבואנים של החברות הגדולות בעולם. החברות הגדולות המייצאות לארץ ציוד מלגזות ומוצרי שינוע מקפידות על בדיקות איכות מחמירות על פי תקן עולמי, בכדי למנוע תאונות בעת הרמת המשאות של המלגזות.
 

מכירה וליסינג בשינוע ציוד לוגיסטי בע”מ

 
חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ מתמחה במכירת מלגזות במרכז ובהשכרת מלגזות במרכז לגופים פרטיים ולחברות גדולות כבר למעלה מ-13 שנה. חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ ממוקמת באיזור התעשייה סגולה, הממוקמם באיזור מרכזי ביותר ונוח להגעה מכל מקום בארץ. שינוע ציוד לוגיסטי מייצגת חברות גדולות ומנוסות בתחום השינוע וההרמה לתעשיות השונות. אם אתם מעוניינים בקניית מלגזות או בליסינג תפעולי למלגזות, אתם מוזמנים לפנות לצוות החברה ולקבל ייעוץ מקצועי לגבי המלגזה המתאימה לכם.
Call Now Button