ספקים

הספקים שלנו

BIG JOE​

בשנת 2009 רכש הקונצרן האמריקאי BIGJOE את המותג מספר 1 בסין EP בתוך שנה הוקמו ארבעה מפעלים בהנגזו סין. למפעלים בסין הועברו כול מערך התכנון והבקרה מארה"ב. כיום השותפות הכוללת את ה-EP & BIGJOE מאורגנים בחברה חדשה בשם EP EQUIPMENT.

מהלך זה הוסיף כוח יצור גדול יותר, ויכולות לוגיסטיות לעמוד בדרישות הביקוש הגדול למוצרי הקונצרן בעולם.

EP הוא ספק אשר יודע לייצר מגוון רחב של ציוד מחסנים בטכנולוגיה הגבוה ביותר. ערכי הליבה של EP הם שילוב משאבים, ומילוי הרצון לביקוש הגדל . במשך עשרות שנים EP שיחק תפקיד מפתח בתעשיית כלי השינוע בסין , וכיום EP מוצב כיצרן מספר 1 באיכות ועיצוב בסין.

EP נבחרה משנת 2012 ליצר עבור חברות המשקאות הגדולות בעולם קוקה קולה – פפסי קולה ציוד יעודי במיוחד עבורם.

לאתר הספק >

FEZER

החברה המובילה בעולם ליצור מערכות הרמה ע"י ואקום

החברה ממוקמת בגרמניה כולל מערך היצור ומהנדסי החברה.

חברה זאת ידועה ברמת האיכות של מוצריה,כמו כן הם משתמשים במערכות בטיחות מהמתקדמות בעולם על המערכות המסופקות ללקוחות

לאתר הספק >

TORROS

לTORROS מפעלי החברה ממוקם באנגליה . מציעים מגוון שלם של ציוד הרמה הן מפלדה ונירוסטה. ציור על עשר שנים הניסיון ושימוש בפלטפורמות העיצוב האחרונות עבור CAD, מוצרי TORROS להציע לך עושר של תכונות מטיפול בסליל וטיפול רול, טיפול בתוף, וכלי לטיפול באמצעות מערה המיני ועכשיו המרים הידני.

בלבו של האתוס שלנו היא חדשנות בשילוב עם מדיניות של השקעה בציוד הטוב ביותר ופלטפורמות הפיתוח וכתוצאה מפתרונות איכותיים במחירים ריאליים. אנחנו מספקים שני מוצרים סטנדרטיים ומותאמים אישית שנועדו לענות על הדרישות שלך.

לאתר הספק >

THE VACUUM LIFTING

חברה מסקוטלנד שמיתמכה בבנית מערכות ואקום.

בכושר הרמה מ 50 ק"ג עד 50,000 ק"ג, עם אפשרות התאמה לפי רצון הלקוח.

לאתר הספק >

TAWI

טאווי יכול לספק לך מגוון רחב של ציוד הרמה ופתרונות ארגונומיים ההרמה מלאה. ציוד הרמה טאווי הוא עלות נמוכה, ציוד תחזוקה נמוך כי הוא קל להתקנה ולדורש מינימום מאמץ לשימוש. הוואקום מרימי VacuEasylift וVacuCobra הם מרימי צינור ואקום המקוריים עם מעל 50,000 יחידות מותקנות בלמעלה מ -50 מדינות. להשיג את מיקום עומס מדויק עם מרימי משקולות ואקום אלה עם הרמת יכולות הנעות עד 270 ק"ג. יש לנו הרבה מודלים וקבצים מצורפים שאתה יכול לבחור.

לאתר הספק >

premier

חברת פרמייר מאנגליה- מובילה בתחום מהפכי משטחים בעולם:

היצור של המהפכים החל לפני למעלה מ 30 שנה ועד היום אלפי יחידות בכ- 40 מדינות. לחברת פרמייר מיגוון המוצרים הגדול ביותר של מהפכי משטחים ומבחר ציוד שינוע והיא מובילה שוק זה גם במיגוון וגם במיספר ההתקנות.

גם מההיבט של הבטיחות לפרמייר מספר רב של פתרונות: כל המהפכי משטחים מיוצרים תחת תקני CE לציוד שינוע. בנוסף יש אפשרויות לתוספות כמו נורות אזהרה, זמזם התראה, קרן אופטית עם הגנה אלקטרונית, גדרות בטיחות ודרישות מיוחדות לפי צרכי הלקוח כמו התאמת ציוד שינוע למתקן הרמה מסוג עגלת משטחים או מלגזון לפי דרישה.

לאתר הספק >

RUYI

לאתר הספק >

STI

לאתר הספק >

BIG JOE​

לאתר הספק >

BIG JOE​

לאתר הספק >

CARP HIDROLIk

לאתר הספק >

ARMANNI

לאתר הספק >

DINGLI MACHINERI

לאתר הספק >

zallys

לאתר הספק >

PACKMULE

לאתר הספק >

NU STAR

לאתר הספק >

NOVELTEK

לאתר הספק >

BP

לאתר הספק >

Call Now Button