מודיעין 18 פתח תקוה
חברת שינוע ציוד לוגיסטי היא נציגה של כמה מהחברות המובילות והמתקדמות בעולם לציוד לוגיסטי ביניהן: EP ,BIG JOE ,FEZER.  החברה מציעה לכם מגוון מלגזות לפתרונות לוגיסטיים מדויקים וממוקדים שיתאימו, ככל האפשר, לצורכי העסק ולתקציבו.
כל עסק שמעורבות בו, כיום, עבודות שינוע סחורות ומטענים, זקוק למלגזות. תחום השינוע והלוגיסטיקה בעולם, נמצא בפיתוח מתמיד, וזאת על מנת לייעל ולתעל את העבודה בתעשיות השונות ואת החיסכון במשאבי כוח אדם, זמן וכסף.

אנו מציעים מגוון מלגזות ייעודיות, לסוגים שונים של פרויקטים לוגיסטיים ושינוע:

מלגזות חשמליות למכירה -

ברוב המרכזים הלוגיסטיים והמחסנים עובדים עם מלגזות חשמליות.
העבודה עם מלגזה חשמלית היא שקטה, חלקה ומהירה, ועלויות התפעול שלה הן נמוכות.
יחסית למלגזת דיזל, מלגזה חשמלית שומרת על ערך גרט גבוה,.
אמנם מלגזה חשמליתEP , ומלגזות חשמליות בכלל, יקרות יותר ממלגזת דיזל,
אבל בהתחשב בחיסכון עלויות הסולר והטיפולים, מתברר כי ההשקעה משתלמת.
בשינוע ציוד לוגיסטי, ניתן לקבל מלגזות חשמליות, של בכושר הרמה מ- 1 טון ועד 8 טון, וכן אחריות מלאה לסוללה, למשך 36 חודש.

מלגזות דיזל למכירה -
מלגזות דיזל נועדו למשקלים גבוהים. כושר ההרמה של מלגזת דיזל הוא עד 20 טון. מלגזת דיזל מתאימה לשטחים פתוחים מאחר והיא מייצרת רעש ופליטה של אדי דלק רעילים, מאידך, היא תתאים לעבודה בתנאי שטח קשים, בוץ, חול וכדומה, ובכל מזג אוויר. בניגוד למלגה חשמלית, בה יש צורך בטעינה או בהחלפה של הסוללה, כשמדובר בעבודה רצופה הנמשכת זמן רב, מלגזת דיזל יכולה לעבוד שעות ארוכות ללא צורך בהפסקה למטרת טעינה.

מלגזות הרמה מהצד למכירה – 
מלגזות המתאימות להעמסה של מטענים ארוכים במיוחד במשקלים שונים. ממלגזה חשמלית עם הרמה צדית עם כושר הרמה בין 7-2 טון, ומלגזה דיזל עם כושר הרמה עד 30 טון.

מלגזות יד שניה למכירה וליסינג מלגזות -
רכישה של מלגזות יד שניה, או בליסינג, מאפשרת לבעלי עסקים להתקדם, ולשדרג את כל תחום השינוע של החברה במינימום הוצאות. בין אם מדובר על מערך שינוע גדול ומורכב, ובין אם מדובר על מלגזה לעסק קטן, ייעוץ מקצועי ובחירת המלגזות והפתרונות הלוגיסטיים היעילים ביותר יביאו להתייעלות ולחיסכון ניכר במשאבים.

לחברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ מחסן חלפים ושירות תיקונים זמין לכל בעיה.  הצוות המיומן שלנו ישמח לייעץ לכם אודות מגוון הפתרונות הלוגיסטיים העומדים לרשותכם, באופן המקצועי, האמין והאדיב ביותר.

צרו קשר בטלפון 050-6561700 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

var p_track = "747691417"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";