מודיעין 18 פתח תקוה

מלגזות יד שניה – ממי כדאי לקנות?

מלגזות יד שניה – ממי כדאי לקנות?

חברות, מחסנים ומפעלים רבים זקוקים היום למלגזה או מספר מלגזות שיעמדו לרשותם באופן קבוע, לצורך העברת מטענים וסחורות מקום למקום. ישנה חשיבות רבה לשימוש במלגזות מיצרניות ומדגמים מוכרים וטובים, מבלי להתפשר, מאחר ובטווח הארוך הרווח יהיה גדול יותר מההשקעה. כשמדובר בהוצאות גדולות כמו אלה הנדרשות עם רכישה של ציוד לוגיסטי בסדר גודל כזה, יש להבטיח איכות ועמידות לאורך זמן, עם מינימום תקלות שעלולות לגבות לעסק שלך עשרות אלפי שקלים בשנה. הבעיה מתחילה כאשר התקציב המיידי של החברה אינו מאפשר רכישת מלגזה חדשה מהדגמים המוצלחים ביותר בשוק. האלטרנטיבות העומדות לרשותך במקרה כזה – האחת לרכוש מלגזה חדשה וזולה יותר, מיצרן שאינו נמנה עם הטובים ביותר, ולהסתכן בכך בהוצאות גדולות בעתיד, השנייה – לוותר על רכישת מלגזה ולהסתפק בהשכרתה, והאפשרות השלישית היא לרכוש מלגזות יד שניה. אם בחרתם באפשרות השלישית, כדאי לעמוד על טיב הקנייה שלכם, כדי לא לצאת עם חתול בשק. מאחר ובכל זאת המלגזה כבר היתה בשימוש, המותג אותו היא מחזיקה כבר אינו מהווה את הפקטור היחידי בקנייה. לכן חשוב לדעת ממי לקנות ומה לקנות.

אל תקנו חתול בשק
יש כמה דברים שכדאי לבדוק על מלגזות יד שניה טרם הרכישה. מי היו הידיים שבבעלותם עבדה המלגזה? כמה שנות עבודה יש מאחוריה? אילו בעיות היו איתה בעבר ואילו בעיות קיימות היום? האם היא עדין מסוגלת לעבוד כבעבר? האם יש עליה אחריות בתוקף? אל  תתפשרו על בדיקה מדוקדקת של המלגזה אותה אתם מעוניינים לרכוש. ודאו כי אתם רוכשים מלגזה שלמרות היותה יד שנייה, היא עדין מסוגלת לשמור על ביצועים כמלגזה חדשה, ובאמתחתה מינימום בלאי.

מלגזות יד שניה – איכות של יד ראשונה
כשרוכשים מלגזה יד שנייה אפשר בקלות ליפול בפח, אם קונים אותה במקום הלא נכון. ברכישת מלגזות יד שניה, בנוסף ליצרן ולדגם שמהווים משקל חשוב מאוד ברכישה, צריך לבדוק מי מוכר לכם אותה. רכישת מזלגה יד שנייה ממשווק מוכר, מקצועי ואמין, יבטיח לכם רכישה של איכות, ללא הסתרה של פרטים שיכולים לעלות לכם בעתיד מאוד ביוקר. מקום אמין לרכישה הוא חברת שינוע ציוד לוגיסטי. צרו עימנו קשר עוד היום ותהנו ממלגזה במחיר של יד שניה ואיכות של יד ראשונה.

var p_track = "747691417"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";