מודיעין 18 פתח תקוה

מלגזה להשכרה

זקוקים למלגזה להשכרה עבור העסק שלכם? לתעשיות רבות בישראל המלגזה היא כלי חיוני לעבודה השוטפת והיא חוסכת בצורה משמעותית בכוח העבודה של כל חברה המחזיקה מחסן או מפעל. אם גם בית העסק שלכם דורש עבודה פיזית להרמת משאות ושינוע ציוד כבד, השכרה של מלגזה היא פתרון מצויין בשבילכם! שירותי השכרה של מלגזה, בדומה לליסינג של רכב פרטי או מסחרי, מאפשרים לכם להינות גם משירותי אחזקה וטיפולים למלגזה לאורך כל תקופת ההשכרה.
 
מלגזה למכירה בהנעה חשמלית
המלגזה הנפוצה ביותר כיום במחסני חברות ומפעלים בישראל היא המלגזה הפועלת על גבי מנוע חשמלי. אם אתם מחפשים לקנות למפעל או המחסן שלכם מלגזה איכותית לטווח ארוך, מלגזה למכירה בהנעה חשמלית תיהיה אידיאלית עבורכם. מלגזה הפועלת על גבי מנוע חשמלי היא חסכונית במיוחד והכי חשוב – היא אינה מזהמת את החלל בו נמצאים העובדים שלכם. החיסכון בהוצאות על דלק במקרה זה הוא משמעותי ביותר ומספק לכם מרחב פעולה גדול יותר.
 
השכרת מלגזות ישירות מהיבואן
במידה וקנייה של מלגזה חדשה היא הוצאה גדולה לבית העסק שלכם, השכרת מלגזות היא פתרון יעיל בהחלט, כאשר בסוף תקופת ההשכרה תוכלו להחליט האם לקנות את המלגזה ישירות מחברת ההשכרה במחיר המחירון של אותה שנה. אם כבר לשכור מלגזה לתקופה מוגדרת, אז כדאי לשכור רק מהיבואן! כך למעשה יהיה לכם שירות תחזוקה יעיל ביותר מחברה בעלת ידע רב בסוג המלגזה אשר הושכרה לכם.
 
איפה מומלץ לקנות או לשכור מלגזות? 
שירות השכרה או מכירה של מלגזות מומלץ לעשות רק דרך החברה הטובה ביותר – חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ! חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ נחשבת לאחת החברות המובילות כיום בשירותי השכרה, מכירה ותחזוקה של מלגזה ממבחר גדול של סוגים. חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ מספקת שירותי השכרה ומכירה לרכבים לוגיסטיים למחסנים ומפעלים כבר מעל לעשור ברציפות ומאפשרת לכל בית עסק ולכל מפעל להינות משירות תחזוקה מקצועיים לכל מלגזה של החברה.
מלגזה להשכרה דרך חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ
לקבלת הצעת מחיר משתלמת למלגזה להשכרה או קניית מלגזה חדשה, השאירו את הפרטים של בית העסק שלכם באתר וצוות חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ יחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה!
var p_track = "747691417"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";