מודיעין 18 פתח תקוה

מלגזה דיזל

אחד מכלי הרכב החשובים לתעשיות ולמפעלים בישראל הוא מלגזה דיזל. מלגזות הדיזל מתאפיינות במנוע חזק המונע על-ידי סולר ומספק כוח עבודה רב עוצמה לשינוע, העמסה, טעינה, פריקה והרמה של ציוד כבד. מלגזות באופן כללי ומלגזות דיזל בפרט, משמשות לעבודה אינטנסיבית יום יומית החוסכת למפעלים ולחברות רבות בכוח עבודה פיזי יקר ביותר. השימוש המרובה במלגזות הדיזל יוצר בלאי ולכן יש חשיבות גם לשירותי תחזוקה ותיקונים לכל חברה או מפעל המחזיקים מלגזות מסוגים שונים במחסנים שלהם.
 
מלגזה חדשה לשינוע במעברים צרים
אחת הבעיות בשינוע של ציוד, מוצרים, תרופות וכל ציוד מסחרי אחר היא במעברים צרים בתוך המחסנים. מכיוון שכל מנהל מחסן משתדל לנצל את שטח המחסן בצורה מקסימלית, נוצרים איזורים צרים בתוך המחסן בהם קשה לשנע סחורות. כיום, מלגזה חדשה המותאמת למחסנים, מאפשרת שינוע של ציוד וסחורות במעברים צרים בצורה בטיחותית ויעילה ביותר.
 
מלגזה חשמלית לפריקה וטעינת סחורות
מלגזות נוספות, מלבד מלגזות הדיזל, הנחשבות לחיוניות לתעשיות רבות בישראל הן המלגזות הפועלות על גבי מנוע חשמלי. מלגזה חשמלית משמשת למגוון פעולות כגון פריקה וטעינה של סחורות והרמה שלהן למדפים גבוהים במחסנים. המלגזות החשמליות מאפשרות חיסכון משמעותי בהוצאות מכיוון שהן צורכות רק חשמל וללא צורך בתידלוק סולר כמו המלגזות המונעות על גבי מנוע דיזל.
אם אתם מתלבטים איזה סוג של מלגזות יתאימו לסוג העבודה שלכם, תוכלו להתייעץ עם חברה ישראלית מנוסה ומקצועית המייבאת סוגים שונים של מלגזות הפועלות על חשמל ומלגזות הפועלות באמצעות סולר.
 
מאיזה יבואן כדאי להזמין מלגזה? 
החברה המקצועית ביותר, אשר מייבאת מלגזות חשמליות ומלגזות עם מנוע דיזל, היא חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ! חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ מייבאת מלגזות איכותיות כבר משנת 2006 ונחשבת לאחת החברות הגדולות והמקצועיות ביותר באיזור המרכז לשירות מלגזות. חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ מאפשרת לכם להזמין ישירות מהחברה מלגזה עם מנוע חשמלי או מלגזה דיזל של המותג הבינלאומי EP.
מלגזה דיזל של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ
ליצירת קשר עם צוות חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ, התקשרו עכשיו ישירות למשרדי החברה, או השאירו את הפרטים שלכם באתר החברה ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם האפשרי!
var p_track = "747691417"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";