מודיעין 18 פתח תקוה

מה היתרונות של מלגזות להשכרה

מה היתרונות של מלגזות להשכרה

בעלי עסקים קטנים העוסקים באחסון, אפסנאות ולוגיסטיקה במחסנים קטנים מכירים היטב את הדילמה הנוגעת לאחסון במדפים גבוהים ובצורך במלגזה קבועה במחסן לצורך זה. מצד אחד, אין פעילות המחסן מצדיקה רכישה של מלגזה לשימוש קבוע, גם לא מלגזה מיד שנייה, אך מצד שני – אין ספק שפריטים המאוחסנים במדפים גבוהים דורשים תשומת לב וטיפול זהיר ככל האפשר בם. עבור עסקים ומחסנים אלה ישנו פתרון מצוין ויחסית חדש בשוק והוא מלגזות להשכרה.

חברת שינוי ציוד לוגיסטי בע"מ, לדוגמה, מציעה מגוון רחב של מלגזות בשירות של הזכרה ובכך ישנם כמה וכמה יתרונות עבור בית העסק. לדוגמה, אם מנהל המחסן לא יודע איזו מלגזה מתאימה לו או לא יודע איזה סוג הוא צריך על מנת שישרת אותו נאמנה, הוא יכול לבחור מתוך מגוון רחב של מלגזות המוצעות להשכרה, הן מיד שנייה והן מלגזות חדשות. בדרך זו הוא יכול לבדוק איזו מלגזה מתאימה לו, איזו סוג הכי מתאים למחסן שלו ועל סמך זה לבחור את מה שיהיה הכי נוח לו ולמחסן שלו.

יתרונות נוספים של מלגזות להשכרה

בנוסף, אם מדובר במחסן יחסית קטן, לדוגמה, הקנייה של מלגזה מיד שנייה או חדשה כלל לא תהיה רלוונטית מפני שמדובר בסכום כסף גבוה שלא יהיה כדאי באופן יחסי למחזור ההכנסות של המחסן. במצב זה אין ספק שהכי כדאי למנהל המחסן לשקול לשכור מלגזה ובכך רק להוסיף הוצאה נוספת להוצאות המחסן, הוצאה שתהיה מוכרת וכך ליהנות מכל העולמות – גם משירותי מלגזה צמודים וגם משמירה של הכסף המזומן שלו בלי להוציא בפעם אחת סכום גדול תמורת רכישת מלגזה.
חברת שינוי ציוד לוגיסטי בע"מ מעמידה גם מערך שלם של תמיכה וסיוע במידת הצורך והנציגים של החברה, שהינם מנוסים ובקיאים בעולם המלגזות יוכלו לתפור ולהתאים לכל בית עסק ו/או מחסן בכל גודל את המלגזה שבדיוק תתאים לו, לצרכים שלו ולגודל שלו. החברה מעמידה מגוון של מלגזות להשכרה שמהם ניתן לבחור איזו תהיה המתאימה ביותר לתנאי השטח של המחסן.

var p_track = "747691417"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";