פתרונות הרמה

כאשר אנו רוצים להעתיק את מגורינו בין בניינים גבוהים, בין אם דירה פרטית ובין אם משרדי עבודה, עלינו לבחון מספר פתרונות הרמה. למה פתרונות הרמה? מכיוון ועם השנים, עקב צמיחה מזורזת באוכלוסייה וגידול בענף הבנייה, אחד מפיתרונות הדיור היה בנייה לגובה של גורדי שחקים. אם בעבר בנייני משרדים ובנייני דירות נבנו לגובה של בין 3-5 קומות, הרי שהיום אנו רואים בקו הנוף האורבני בעיקר בניינים גבוהים של בין 25-35 קומות. בהתאם לקצב הבנייה לגובה, התעורר הצורך בפתרונות הרמה לגובה ומתקני הרמה לגובה.

בין אם תרצו להעביר דירה או משרד ובין אם תרצו לשפץ ולבנות לגובה בעצמכם, יש מספר משתנים אותם מומלץ לוודא. קודם כל, רישיונות ובטיחות. בכל משאית מנוף, בין אם פרטית ובין אם הוזמנה דרך חברת פתרונות הרמה, נוהג מנופאי אשר מחוייב להחזיק בתעודת הסמכה ורישיון להפעלה של מנוף. לכל מנופאי יש הסמכה להפעיל מנוף מסויים, לגובה מסויים. חשוב מאוד לוודא שאכן המנופאי איתו אתם עובדים מוסמך, מקצועי ומקפיד על כלל כללי הבטיחות. המנופאי הוא איש המקצוע בשטח ועליו לספק פתרונות הרמה לגובה ולתפעל מתקני הרמה לגובה.

הרמה לגובה

הרמה לגובה היא צורך דיי בסיסי בימים אלו של בנייה בקצב מסחרר. בעבר, רק משרדים מסחריים היו בנויים לגובה, אך כיום גם בנייני דירות מגיעים לשחקים ולכן, הרמה לגובה היא כבר מזמן לא נחלת העסקים המסחריים. היום גם בשוק הפרטי אנו רואים שימוש רב יותר בפתרונות הרמה. הרמה לגובה מאפשרת מעבר נוח ומהיר בין דירות גבוהות ומשרדים גבוהים ואף מדירות יחסית נמוכות אשר קיימת אליהן בעיית גישה או חסרה בבניין שלהן מעלית.

מתקני הרמה לגובה

אם כך, הם אינם שמורים רק לתחום הובלת דירות ומשרדים. מתקנים אלה שימושיים ונפוצים מאוד במרכזים לוגיסטיים, מחסנים, בעבודות גינון וחשמל ועבודות ניקיון. בשוק קיים מגוון רחב של מתקנים. כגון: מלגזות, במות הרמה, מנופי הרמה, מלקטות ועוד. חשוב להיוועץ במומחים על מנת להתאים את סוג מתקני ההרמה לגובה לצורך אותו אתם רוצים למלא.

לסיכום, זהו תחום יעיל המאפשר שילוב בין עבודה בטוחה ויעילה לעבודה מהירה ופשוטה.

מאמרים נוספים
Call Now Button