עגלת משטחים

עגלת משטחים היא למעשה מעין מכונה, אשר בנויה ממגבה הידראולי, ומטרתה היא לסייע בשינוע של משטחים, בדרך כלל למרחקים קצרים. קיימים מחסנים רבים בהם עבודה עם מלגזה אינה אפשרית, ולכן האופציה של עגלת משטחים היא הטובה ביותר. קיימים סוגים רבים של עגלות משטחים, וחשוב לבצע התאמה קפדנית של העגלה אל סוג המחסן, גודלו, וסוג הציוד שצריך להעביר. ישנן עגלות חשמליות, ידניות, ומכאניות. רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע, על מנת להתאים את עגלת המשטח האידיאלית עבור העסק שלכם. חברת שינוע ציוד לוגיסטי מתמחה במכירת עגלות משטחים, ומספקת ייעוץ בתחום.

עגלת משטחים חשמלית

עגלת משטחים חשמלית נועדה לשדרג ולהקל על העסק, בניגוד לעבר, שהעברה של סחורה ממקום למקום הייתה כרוכה במאמץ פיזי מצד העובדים, כיום, עגלת משטחים הוא הפתרון החדש. מדובר בדרך יעילה ופשוטה יותר.

עגלת משטחים חשמלית יכולה לחסוך זמן רב, וכמובן, משאביים אנושיים, ובהתאם לכך תורמת משמעותית לשיפור הליכי עבודה. לכן, כיום, ניתן למצוא עגלת משטחים בבתי עסק רבים בארץ ובעולם. את העגלה החשמלית ניתן להסיע ולנייד בקלות באמצעות ידית הפעלה.

עגלת משטחים למשאיות

המטרה של כל בית עסק, מפעל, וחברה, הוא תפוקה מירבית, תוך כדי צמצום משאבים, וחיסכון בעלויות. כאשר משאבים הם לא רק עלויות כספיות, אלא גם זמן, כוח אדם, וציוד. בדיוק בשביל כך נועדה עגלת משטחים, על מנת לחסוך זמן ומשאבים, לשדרג ולהרים את העסק. עגלות משטח עוזרות להעביר משטחים וסחורה ממקום למקום, בזמן קצר, וללא מאמץ, בדרך הטובה, היעילה, והמהירה ביותר. בנוסף, לאחר שימוש קבוע בעגלת משטחים, ניכר שיפור מהותי בסדר ובארגון של המחסן, העסק, או המפעל.

עגלת משטחים למכירה

לפני קנייה של עגלת משטחים, חשוב לזכור כי מדובר בכלי עבודה היכול להרים בערך עד שני טון בלבד. בנוסף, בשונה ממלגזה, עגלת משטחים יכולה להגיע רק עד גבוה מסוים. לפני רכישה של עגלת משטחים יש לוודא קודם איזה משקל בדיוק העגלה יכולה להרים, לבחון את יכולות ההתניידות שלה, והאופן בו העגלה מסתובבת. הסיבוב אמור להתבצע בצורה חלקה ובטוחה. חברת שינוע לוגיסטי עומדת מאחור היצע של עגלות משטחים מהאיכותיות בשוק, ושמחה להציע ייעוץ מקצועי, ומענה בכל עת.

רוצים להפוך את עבודת האיסוף במחסן לקלה יותר? לחצו למעבר למאמר בנושא מלקטות שמסביר על יעילותן 

Call Now Button