עגלת משטחים חשמלית

כל מה שרצית לדעת לגבי עגלת משטחים חשמלית

עגלת משטחים חשמלית נעשית הסטנדרט של שינוע סחורה במחסנים ומרכזים לוגיסטיים. עגלת משטחים חשמלית מבחינת כושר הנשיאה שלה דומה למלגזה קטנה, במחיר משתלם בהרבה מזו של מלגזה. עגלת משטחים יכולה להיות קומפקטיות יותר ממלגזה ובטיחותיות יותר לשימוש, של המפעילים וסביבת העבודה. בשוק קיימים מגוון עגלות חשמליות לשינוע משטחים, שיכולים לשמש את כל צרכי המחסן, מפריקת המשטחים מהמשאיות, והכנסת הסחורה למחסנים ועד הכנסת הסחורה לסידור המדפים במקרה של מכירה צרכנית.

ייעול תהליכי עבודה במרכזים לוגיסטיים

ניתן להשתמש עם עגלת משטחים חשמלית על מנת לייעל את תהליך העבודה, כאשר השימוש במלגזה לא מתאפשר עקב מעברים צרים או מחסור בכוח אדם מיומן. הפעלת עגלת משטחים חשמלית וידנית דורשות רמת מיומנות נמוכה בהרבה והשימוש בהם אינטואיטיבי ועקומת הלמידה מהירה במיוחד. כושר ההעמסה וההרמה של עגלות משטח חשמליות מתקרבות לאלו של מלגזה קטנה.

עגלה חשמלית או חצי חשמלית

רבים מתלבטים בין עגלת משטחים חצי חשמלית וחשמלית. ישנם מספר פרמטרים רלוונטיים שכדאי לשים לב אליהם בבחירת העגלה המתאימה ביותר לצרכים שלכם. יש לתת את הדעת למשקל וכושר הנשיאה שתזדקקו לו, איכות העגלה, עגלה מקצועית מחברה מוכרת תחזיק מעמד זמן רב יותר.

מנעד רחב של מחירים

הפרמטר המרכזי והחשוב ביותר הוא כמובן המחיר. קיים בשוק מנעד גדול של מחירים וצריך למצוא את האיזון שבין מחיר משתלם למכשיר איכותי שעונה על הצרכים. כאמור ניתן למצוא עגלת משטחים חשמלית בטווח מחירים משתנה. מומלץ לבצע סקר שוק ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי היתרונות של הדגמים השונים. לעיתים משתלם לרכוש דגם איכותי ויקר במעט כאשר המוצר יכול להחזיק לתקופה ארוכה יותר.

עגלת משטחים חשמלית מחברה מקצועית וותיקה

אם אתם מתעניינים ברכישת עגלת משטחים חשמלית או מחפשים מלגזה איכותית של יצרן מוכר, כדאי לכם להכיר  את חברת שינוע ציוד לוגיסטי. החברה משווקת מגוון מכשירים של חברות מובילות בעולם לשם מתן פתרונות שינוע למרכזים לוגיסטיים, מחסנים ומרכזי מכירות. בין הפתרונות שהחברה מציעה, מכשירי שינוע למכירה, להשכרה ובליסינג. חברת שינוע ציוד לוגיסטי ממוקמת באזור התעשייה סגולה. הצוות המנוסה והמקצועי של החברה ישמח לייעץ לגבי פתרונות השינוע המיטביים לכם בהתאם לצרכים ואופני השימוש הספציפיים שלכם.

Call Now Button