מערכות הרמה

צריכים מערכת הרמה מקצועית? מחפשים מחיר נוח להשכרה?

מערכות הרמה יכולים לסייע לכם במגוון רחב של עבודות בגובה כגון עבודות צבע, עבודות איטום, גיזום ענפים ועבודות חשמל. כיום קיימים סוגים רבים של מתקני הרמה וניתן לבחור את המתקן המתאים לכם בהתאם לכל עבודה. אחת החברות הגדולות בעולם לייצור של מתקני שינוע והרמה לוגיסיטית היא חברת EP הסינית. החברה מייצרת מגוון רחב של מתקני הרמה איכותיים ומספקת אותם ליבואנים רשמיים בישראל המתמחים בתחום העבודות בגובה. בין המוצרים של החברה אפשר למצוא משטחי הרמה, מלגזות חשמליות ועגלות משטחים ידניות.

משטח הרמה הידראולי

אחד ממתקני ההרמה הנוחים ביותר לתפעול הוא משטח הרמה הידראולי, המאפשר עבודה יעילה ונוחה עבור שינוע ציוד באולמות אירועים, מתחמים תפעוליים ומרכזים לוגיסיטיים. משטחי ההרמה מאפשרים שינוע של סחורה וציוד במשקל כבד עם יציבות מלאה לאורך כל תהליך השינוע. בנוסף לכך, ניתן להרים לגובה ציוד כבד ולשמור על בטיחות ובריאות העובדים שלכם לאורך כל שלבי ההרמה של הציוד, מבלי לסכן את הגב או הברכיים שלהם. במתחמים תפעוליים, ניתן לשנע סחורות היישר למשאות ולמכולות בצורה יעילה ונוחה במיוחד. כמו כן, גם במחסנים ומרכזים לוגיסיטיים, ניתן להשתמש במשטח ההרמה באופן נוח וקל מבלי לאמץ פיזית את העובדים שלכם בתהליך הרמת הציוד והסחורה.

התאמת מתקן הרמה לעבודות שלכם

על מנת לבחור מתקן הרמה המתאים לצרכים שלכם, מומלץ לכם לפנות לחברה מקצועית המתמחה בייבוא של מתקני ומערכות הרמה לשינוע ציוד וסחורה. העבודה אינטנסיבית של עובדים בשינוע של ציוד וסחורות, יכולה לפגוע בהם בטווח הארוך ובדרך זו גם לפגוע בתהליכי העבודה שלכם. אם כן, הבחירה במתקן הרמה הוא מתבקש בכדי לשמור על בריאות העובדים ולהביא להצלחה וצמיחה עסקית של בית העסק או המפעל שלכם לאורך זמן.

הזמנת מערכות הרמה מהטובות בעולם

מערכות הרמה מתקדמות וחדישות ניתן לקנות או לשכור דרך חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ, הנחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר בתחום בישראל. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-16 שנים ברציפות ומייבאת לישראל את מתקני ההרמה הטובים ביותר בעולם. התקשרו עכשיו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר או שלחו הודעה לכתובת המייל המופיעה בדף והזמינו את מתקן ההרמה הנדרש לעבודות שלכם.

Call Now Button