מלקטות

פעולות ליקוט במחסנים נעשות בכל יום למטרות שונות כגון איסוף ציוד למכירה ללקוחות בישראל, לייצוא לחו”ל ולספירת מלאי. פעולות הליקוט מתבצעות באמצעות מלקטות מקצועיות הפועלות על סוללה חשמלית. העבודה איתן מתאפיינת בנוחות, יעילות, בטיחות מירבית ובעיקר בחיסכון במאמץ פיזי. האם הייתם יכולים לדמיין היום מחסן ללא מכשירי ליקוט חשמליים? כנראה שלא! הפלא הטכנולוגי הזה מאפשר לחסוך בכוח עבודה רב ובעיקר ואולי הכי חשוב – מאפשר שמירה על הבריאות הפיזית של העובדים במחסן!
 
אם בעבר, כל פעולת ליקוט של ציוד כבד במחסן דרשה מאמץ קשה, כיום עם ציוד ליקוט חשמלי העובדים במחסן יכולים לבצע עבודה שקטה, יעילה ומהירה תוך כדי שמירה על המפרקים ובעיקר על הגב והברכיים שלהם.
 

מלקטת למחסנים בגובה בינוני

 
פעולת הליקוט במחסן מתבצעת לעיתים קרובות בגובה בין המדפים בהם מאוחסן הציוד. מלקטת למחסנים לעבודה בגובה בינוני יכולה לשמש לפעולות הליקוט הללו בצורה יעילה ובטיחותית. את פעולות הליקוט בגובה בינוני ניתן לראות בכל רשתות הריהוט והציוד לבית בישראל, המאחסנות ציוד רב במדפים של 2 מטר ומעלה אשר אינם ניתנים להגעה ללא ציוד ליקוט מקצועי.
 

מלקטת חשמלית אנכית

 
בין מכשירי הליקוט הפועלים על סוללות חשמליות, ניתן למצוא מלקטת חשמלית אנכית. פעולות הליקוט במכשיר זה מיועדות בעיקר לשינוע תוצרת של מחסנים דרך עבודות ליקוט בהליכה לצד המכשיר תוך כדי פעולה.

מלגזה להרמה – מה המחיר?

מעוניינים לקבל הצעת מחיר למלגזת דיזל להרמה או למלקטות מקצועיות? אתם במקום הנכון! חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ מאפשרת לכם לבחור את מוצרי החברה מקטלוג מקצועי באתר וליצור קשר עם צוות החברה לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד. בקטלוג של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ תוכלו למצוא מבחר גדול של מיכשור חשמלי להרמה, שינוע, ליקוט והעמסה של ציוד מכל הסוגים והגדלים. החברה מייבאת לישראל את הציוד האיכותי ביותר לשינוע והרמה מהמותגים הגדולים ביותר הקיימים היום.
 

מלקטות מקצועיות של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ

צוות חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ מזמין אתכם להשאיר את פרטי העסק שלכם באתר החברה בכדי לקבל הצעת מחיר לכל מוצר לו אתם זקוקים. רשמו את פרטי העסק שלכם באתר האינטרנט של חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ ונציג יחזור אליכם בשיחת טלפון עם הצעת מחיר הרלוונטית לצרכים שלכם.
מאמרים נוספים
Call Now Button