מלגזה למכירה

מלגזות לשינוע והעמסה של ציוד משמשות את מרבית התעשייה בישראל. מלגזה היא רכב ממונע המיועד למרחקים קצרים עם יכולת להרמה וסחיבה של חומרי גלם ומוצרים כבדים. בחלק האחורי של המלגזה יש משקולת השומרת על המלגזה מליפול קדימה בעת העמסת הציוד. במלגזות חשמליות, הסוללה משמשת כמשקולת השומרת על איזון בעת העבודה עם המלגזה. בדומה למנוף אשר פועל בתעשיית הבנייה, המשקולת האחורית של המלגזה שומרת על המפעיל שלה ועל העובדים הנמצאים במקום. ניתן למצוא בארץ מגוון רחב של סוגי מלגזה למכירה. את המלגזה למכירה בדרך כלל מספקות חברות גדולות המייבאות את המלגזות ממפעלים שונים ברחבי העולם.

מלגזת שדה

מלגזת שדה נחשבת למלגזה חזקה ביותר המאפשרת נסיעה בשטחים קשים ולא סלולים והעמסה של משקל כבד. מלגזת שדה בנוייה כטרקטור שמטרתו לשנע ציוד ממקום למקום. מנוע הדיזל של מלגזת שדה מופעל על-ידי סולר ומאפשר לחברה או למפעל לחסוך בעלויות הדלק. מלגזה דיזל היא חסכונית מאוד בהשוואה למלגזה המונעת על-ידי מנוע בנזין.

מלגזה משומשת

דרך נוספת לבעלי המפעל לחסוך בעלויות היא באמצעות קניית מלגזה משומשת. מלגזה משומשת, מהמותגים המובילים בתחום שינוע הציוד, יכולה לשרת את בעלי המפעל או החברה לשנים רבות. תחזוקה נכונה ויעילה של מלגזה משומשת מאפשר עבודה יעילה וראש שקט לבעלי החברה. קניית מלגזה משומשת היא אחת הדרכים היעילות לחיסכון בעלויות המפעל.

מלגזה דיזל

כאמור, מלגזה דיזל נחשבת למלגזה חזקה מאוד. אם נעשה השוואה למלגזה החשמלית, המשמשת לרוב מחסנים והעמסה של משקל מוגבל, מלגזה דיזל היא בעלת כוח רב הדומה מאוד לטרקטור. אם אתם מחפשים מלגזה למכירה חדשה מסוג דיזל או מלגזה למכירה יד שנייה, אתם מוזמנים לפנות לחברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ.

מלגזה למכירה – שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ

חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ יושבת באיזור התעשייה סגולה, בעיר בפתח תקווה, כבר משנת 2006 ומספקת לחברות ומפעלים ברחבי הארץ את המלגזות הטובות ביותר הקיימות היום. בנוסף למכירת מלגזות, חברת שינוע ציוד לוגיסטי מספקת ללקוחותיה שירות תיקונים ואחזקה מקצועיים לכל המלגזות למכירה. אם אתם מעוניינים לקנות מלגזות איכותיות וחזקות, תפנו כבר עכשיו לחברת שינוע ציוד לוגיסטי ותהנו משירות מקצועי ואישי.
מאמרים נוספים
Call Now Button