מאספת הזמנות

צריכים ציוד הרמה וליקוט למחסן שלכם? כדאי שתכירו את המאספת ההזמנות החשמלית! מאספת הזמנות מאפשרת לכל מחסן לבצע פעולות של ליקוט לגובה ללא צורך בשימוש בסולם ובאמצעות מנוע חשמלי להרמה. ישנם סוגים שונים של מאספות כאשר חלקן פועלות באופן חשמלי מלא וחלקן באופן חלקי. המאספות מייתרות את הצורך בכוח עבודה פיזי על מנת להוריד ציוד, סחורות, ארגזים ומוצרים כבדים ממדפים בגבהים שונים.

מאספת הזמנות חשמלית מיבואן

אם אתם זקוקים למאספת למחסן שלכם, כדאי שתזמינו מאספת הזמנות חשמלית היישר מיבואן! יבואן יכול לספק לכם שירותי תחזוקה וחליפים מקוריים לכל מאספת שתרכשו עבור המחסן שלכם. במידה וקנייה של מאספת חדשה היא הוצאה גדולה מדי עבור בית העסק שלכם, יש לכם היום את האופציה לשכור מאספת מקצועית לתקופה מוגדרת בשיטת הליסינג. כך למעשה אתם משלמים על המאספת תשלום חודשי הכולל גם שירות תחזוקה ותיקונים במקרה הצורך, מבלי להוציא סכום גדול בפעם אחת על מאספת חדשה.

מאספת הזמנות יד 2 מפעיל נוסע

אחד מסוגי המאספות השימושיות כיום במחסנים הוא מאספת מפעיל נוסע. מאספת זו מאפשרת לבצע עבודה יעילה, מהירה מאוד ובטיחותית עם 2 עובדים סה”כ המבצעים עבודת שינוע וליקוט בו זמנית. כדאי לדעת כי מאספת מפעיל נוסע ומאספות אחרות ניתן לקנות גם מיד שנייה! מאספת הזמנות יד 2 נמכרת במחירים משתלמים במיוחד ומאפשרת לכם לקנות ציוד מקצועי על-פי התקציב של המפעל או בית העסק שלכם.

מאספת הזמנות מחיר 

אם אתם רוצים לקנות מאספת הזמנות מחיר משתלם תוכלו למצוא רק דרך חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ! חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ מייבאת לישראל מגוון רחב של ציוד הרמה ושינוע עבור מפעלים, תעשיות, בתי עסק ומחסנים כמעט מכל תחום. צוות חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ מזמין אתכם להיכנס לקטלוג המקצועי של החברה באתר ולקבל פרטים על מאספת הזמנות מקצועית שהחברה מציעה ללקוחותיה ברחבי הארץ.

חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ מציעה – מאספת הזמנות מקצועית

מוכנים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית למאספות להזמנות? התקשרו עכשיו למספר הטלפון של משרדי חברת שינוע ציוד לוגיסטי בע”מ, וצוות החברה יספק לכם מענה מהיר ומקצועי ומחיר משתלם לכל ציוד השינוע הדרוש למפעל או לבית העסק שלכם!
מאמרים נוספים
Call Now Button