היתרונות במלגזות יד 2 וליסינג מלגזות

קשה לדמיין היום איזשהו עסק מסחרי, תעשייתי, או מחסנים של מפעלים, בלי מלגזות. מאז הומצאה המלגזה הראשונה  בשלהי מלחמת העולם הראשונה, התייעל לאין שיעור כל התחום של שינוע משאות ומטענים כבדים. בחלוף השנים, הביאו הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום השינוע, הציוד לוגיסטי והמלגזות, לחיסכון רב בכוח אדם, זמן וכסף, והספק העבודה הלך וגדל. מבחינת עובדי המחסן, מדובר על סביבת עבודה נוחה ובטוחה בהרבה.

מה היתרונות?

ברכישת מלגזות יד 2, או בליסינג מלגזות, אתם יכולים לייעל ולשדרג את העסק שלכם, להתחדש במלגזה מעולה, וזאת בחיסכון משמעותי בכסף.

אנחנו, בשינוע ציוד לוגיסטי בע”מ, נייעץ ונסייע לכם  בבחירת מלגזה יד 2, וכן במציאת פתרונות לוגיסטיים איכותיים ומוצרים שישרתו את המטרה שלכם, ברמה המקצועית והגבוהה ביותר.

קיימות אצלנו במלאי מבחר גדול ומגוון  של מלגזות, לדוגמה:  מלגזה חשמלית 1.8 טון, תוצרת סטיל- גרמניה, מלגזה חשמלית 1.5 טון תלת שלבי, של טויוטה,  מלגזה צידית לינדה, גובה הרמה 8.30 מטר, מלגזון חשמלי 1.2 טון מפעיל הולך, מלגזת דיזל 2.5 טון, דו שלבי, מנוע ניסאן, ועוד מגוון של מלגזות מצוינות, במצב חדש.

אצלנו תמצאו את המלגזה המתאימה לכם ביותר, בין עם זה לעסק ובו מחסן קטן, ובין אם זה לחברה גדולה שבה נדרש מערך שינוע מורכב ומספר רב של מלגזות עבור צרכים שונים, ועומסים עד 5 טון.

שירות, אמינות ואחריות

כשמדובר על עבודה עם מלגזות יד שניה, נושא הבטיחות הוא ראשון במעלה ולכן עשויים להתעורר ספקות בשיקול האם לרכוש מלגזה חדשה, או מלגזה יד שנייה. אנחנו בשינוע, עם הניסיון הרב שיש לנו במכירה ותיקון של מלגזות והעמדת פרויקטים מורכבים בתחום הפתרונות הלוגיסטיים, מודעים היטב לחשיבות מצב המלגזה וחלקיה השונים, ואנחנו דוגלים באיכות, באמינות ובאחריות, בכל קשת השירותים שלנו.

ברשותנו מחסן חלפים, ואנשי המקצוע הטובים ביותר יהיו זמינים לכל שאלה, או בעיה שלכם, לפני הקניה וגם אחריה. בבואכם לרכוש מלגזה יד שנייה אצל שינוע- ציוד לוגיסטי בע”מ, אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי כל המלגזות נבדקו בקפידה ועומדות בתקנים הגבוהים והמחמירים ביותר.

מאמרים נוספים

מלגזה למכירה

מלגזות לשינוע והעמסה של ציוד משמשות את מרבית התעשייה בישראל. מלגזה היא רכב ממונע המיועד למרחקים קצרים עם יכולת להרמה וסחיבה של חומרי גלם ומוצרים כבדים.

קרא עוד...

מחפשים מלגזות למכירה

שלושה דברים שאתם חייבים לבדוק כשאתם מחפשים מלגזות למכירה החלטת שתהיה זו השקעה נבונה לרכוש מלגזה לעסק שלך. אין ספק ששימוש במלגזות ככלי שינוע של

קרא עוד...

מלגזות יד שניה – ממי כדאי לקנות?

חברות, מחסנים ומפעלים רבים זקוקים היום למלגזה או מספר מלגזות שיעמדו לרשותם באופן קבוע, לצורך העברת מטענים וסחורות מקום למקום. ישנה חשיבות רבה לשימוש במלגזות מיצרניות ומדגמים

קרא עוד...

מה היתרונות של מלגזות להשכרה

בעלי עסקים קטנים העוסקים באחסון, אפסנאות ולוגיסטיקה במחסנים קטנים מכירים היטב את הדילמה הנוגעת לאחסון במדפים גבוהים ובצורך במלגזה קבועה במחסן לצורך זה. מצד אחד,

קרא עוד...

מלגזת ארבעה גלגלים חשמלית

יתרונות מלגזת הEP על היתרונות של מלגזת ה-EP Vf-Series החדשהמלגזת ארבעה גלגלים חשמלית בתום תקופה ארוכה, ולאחר מחקר מקיף ומעמיק, מהנדסי חברתEP  השיקו מלגזה חשמלית

קרא עוד...

למי מתאימה מלגזה דיזל?

תכונות ומאפייני מלגזת דיזל לא ניתן לדמיין את תחום שינוע הסחורות ואת עולם המסחר כיום ללא מלגזות.מלגזות משמשות לשינוע סחורות ומטענים כבדים והכרחיות בכל ענפי

קרא עוד...

היתרונות של מלגזות חשמליות

העולם כיום ער ומודע לנזקים העצומים שגורמים לסביבה שאיבות הנפט, ניצול המשאבים של כדור הארץ, פליטת הגזים הרעילים בתהליכי הזיקוק והשרפה, וכן הרעשים בזמן העבודה.

קרא עוד...

מלגזות לכל פועל

מלגזות להעמסה והובלת משאות למרחקים קצרים משמשות בכל ענפי התעשייה והמסחר כמעט. המלגזות הומצאו לפני כ-50 שנה, בתחילת המאה ה-20, כתוצאה מהמהפיכה התעשייתית המבורכת, והפכו,

קרא עוד...
Call Now Button