מודיעין 18 פתח תקוה

מלגזות למכירה – יעילות לכל שימוש

מלגזות למכירה – יעילות לכל שימוש

מלגזות למכירה נמצאות בשפע בשוק והן נמצאות בשימוש רב בעסקים רבים – במפעלים, באתרי בנייה, באתרי שינוע, במחסנים ועוד. המלגזות מבצעות עבודות של העברת מטענים ממקום למקום, אם מטענים גדולים, או מטענים כבדים או פשוט כמויות גדולות של מטענים, המצריכים עזרה של מכונה ולא את ידי האדם. את המלגזה מתאימים לסוג המטען, גודלו והכמות שלו, ולתנאי השטח בהם נדרשת העבודה, והמלגזה מסייעת לנו להרים את המטען הנדרש לשינוע, להסיעו למקום אחר בתוך תחומי המפעל או חברה או אתר, ולהרימו ולהורידו לפי הצורך.

מלגזות גם לפרויקטים חד פעמיים

עסקים שעדין לא השכילו להשתמש במלגזה, מבזבזים זמן יקר, עלויות כבדות וכוח אדם רב על העברת סחורות או מטענים ממקום למקום. לעיתים מדובר רק בפרויקט חד פעמי, בו מבקשים לעשות שינויים במקום, ולצורך כך נאלצים להזיז רהיטים, תיקים, קלסרים ועוד. בדיוק במקומות האלה יש נטייה לבצע זאת עם כוח אנושי, בעוד שבירור קצר אודות מלגזה להשכרה יוכל להראות לכם, כיצד העלויות שלכם משתנות לטובה.

הכר מלגזות למכירה
אך רגע לפני חשוב לדעת מה אתה צריך. ישנם כמה סוגי מנועים המפעילים מלגזות, ישנם מנועי גפ"מ (מונע על ידי גז טבעי), מנועי בנזין, מנועי דיזל ומנועים חשמליים. לכל אחד מהמנועים ישנם היתרונות והחסרונות שלו המותאמים לצרכים שונים. לכן לפני שעסק מחפש מלגזות למכירה, חשוב שיבדוק לעומק מה הצרכים של העסק, ולפיהם להתאים את המלגזה הטובה  ביותר לעסק, מתוך מגוון הדגמים והיצרנים הקיימים בשוק. ישנם גם תנאים שאינם מאפשרים בחירה של דגמים מסוימים, למשל: לא ניתן להכניס מלגזה שאינה חשמלית אל תוך מתחם סגור, ומלגזות המונעות על ידי גפ"מ, בנזין או דיזל מיועדות אך ורק לשטחים פתוחים. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע, שידע לכוון לדגם הטוב ביותר וליצרן המתאים ביותר עבור העסק שלך. רגע לפני הייעוץ, ערוך את שיעורי הבית שלך ובדוק מהם בדיוק הדרישות שלך ממלגזה. ישנן כמה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך, והתשובות עליהן יספקו לך את הצרכים של העסק. לדוגמא: מה כמות המטענים שיש להעביר ממקום למקום? מה גודלו של המטען? מה משקלו? ככל שתיטיב להגדיר את המטען, כך יהיה לך קל יותר לבחור במלגזה הנכונה. היכנס עוד היום אל שינוע ציוד לוגיסטי והתייעץ המומחים בדבר מלגזות למכירה.

צרו קשר בטלפון 050-6561700 או מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם