מודיעין 18 פתח תקוה

מלגזה חשמלית – לקנות או לא לקנות?

מלגזות הפכו כבר מזמן לכלי עבודה נפוץ בכל מפעל, מחסן ואזור תעשייה, בשל הקלות והנוחות שהן מאפשרות בסחיבה, הרמה ושינוע של משאות כבדים. מלגזות חשמליות נחשבות למלגזות יעילות ביותר, ומתאימות לעבודה גם באזורים מקורים, ולכן כמעט בכל מפעל נמצא מלגזה חשמלית. על יתרונותיה של המלגזה החשמלית במאמר שלפניכם.

כל מה שמלגזה חשמלית יודעת לעשות

רשימת היתרונות של מלגזות חשמליות כוללת כמה תכונות חשובות:
• יכולת הרמה גבוהה, עד 18 טון.
• מנוע שקט
• אפשרות לעבודה גם באיזורים מקורים, ללא חשש מפליטת גזים רעילים לאוויר.
• תחזוקה לא יקרה
• מהירות עבודה טובה
• בהיותן קטנות יחסית, המלגזות החשמליות מתאימות לעבודה גם במקומות צרים.

ההשוואה למלגזות מונעות בדיזל

תמיד כאשר מדברים על מלגזה חשמלית עולה ההשוואה הבלתי נמנעת למלגזות מונעות בדיזל, שעד לא מזמן שלטו בשוק המלגזות. בעבר באמת לא היה תחליף למלגזות הדיזל, והמלגזות החשמליות היו איטיות יותר וחזקות פחות, כך שמלגזות הדיזל היו עדיפות לשימוש, פרט למקומות סגורים. היום, מהירות העבודה של המלגזות החשמליות זהה למהירותם של מלגזות הדיזל, הן מסוגלות להרים משאוץ כבדים יותר מבעבר, ויש להן את היתרונות שאין למלגזות דיזל, כפי שמנינו זה עתה.

וחסרונות?

בכדי להיות הוגנים נציין גם את החסרונות של המלגזות החשמליות: מלגזות חשמליות אינן מתאימות לעבודה על בוץ או שלג, לכן, אם מראש אתם יודעים כי אלה תנאי העבודה אין טעם לרכוש מלגזות חשמליות. מלגזות הדיזל יכולות להרים משאות מעט יותר כבדים, ולגרור משאות כבדים יותר. מלגזות חשמליות צריכות להטעין את הסוללה מדי פעם, וכדאי לבדוק לפני הרכישה כמה זמן מחזיקה סוללה ללא טעינה.

השורה התחתונה

אם לנסות לסכם, אנו בחברת שינוע ממליצים על מלגזה חשמלית בתנאי שאינכם צריכים להרים מעל 18 טון, ושהעבודה אינה מתבצעת במשך 24 שעות ברצף, על בוץ או שלג. מכיוון שבפרמטרים כמו מהירות עבודה ישנו שיוויון בין מלגזות חשמליות למלגזות דיזל, ותחזוקתן של מלגזות החשמליות נמוכה יותר, אנו ממליצים על מלגזות חשמליות ברוב המקרים. כאשר מדובר במקום סגור או צר, כפי שכבר ציינו, אין אופציה אחרת.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>