מודיעין 18 פתח תקוה

מלגזה חשמלית – כל היתרונות

מלגזה חשמלית – כל היתרונות

עסקים רבים כיום כבר יודעים שאחת הדרכים הפשוטות ביותר לייעל את העבודה שלהם, כשנדרשת העברה של מטענים או סחורות ממקום למקום, היא באמצעות מלגזות. המלגזה הנרכשת היום ביותר בשוק היא מלגזה חשמלית שהיא המלגזה היחידה המותרת במקומות סגורים, ובעלת יתרונות רבים נוספים אל מול המלגזות בעלות המנועים הכבדים. שלל היתרונות הקיים בסוג מלגזה זו, מעודד חברות, עסקים ומפעלים רבים לרכוש או להשכיר דווקא את המלגזות החשמליות, ולהעדיף אותן על פני האחרות.

מה כל כך מיוחד במלגזה חשמלית?

כפי שציינו, למלגזה חשמלית ישנם יתרונות רבים. היתרון הראשון הוא בבלעדיות הקיימת למלגזה זו במקומות סגורים. מטעמים סביבתיים, מלגזות בעלות מנועים כבדים אינן יכולות להיות בשימוש במקומות סגורים אלה, עקב כמויות הרעש הגבוהות אותן הן מייצרות, וכן פליטת אדי הדלק הרעילים, היכולים להוות סכנת חיים לנמצא באזורם, במידה והם נפלטים במקומות סגורים.

המלגזה המתמרנת
יתרון נוסף במלגזה החשמלית הוא ביכולת התמרון הגבוהה שלה. מלגזה חשמלית מיועדת למקומות צרים, כפי שניתן למצוא לרוב במחסנים ובמרכזים לוגיסטיים אחרים, ומאפשרת רמת תמרון גבוהה של מפעיל המלגזה. גם במקומות חיצוניים, בהם ישנם מעברים צרים, מומלץ לא לנסות אפילו את המלגזות בעלות המנועים הכבדים ומראש להשתמש במלגזה חשמלית. בבדיקת הצרכים של העסק מבצעים בדיקה של המעברים ומודדים את רוחבם המדויק. באמצעות מידות מדויקות ניתן יהיה להתאים את המלגזה לצורכי העסק בצורה האופטימלית, ולא לגלות לאחר הרכישה שהמלגזה אינה מסוגלת להגיע לכל מקום ומקום בעסק.

חסכון כלכלי
כולנו נוהגים לבדוק השתלמות כלכלית לפני הרכישה. מלגזות חשמליות ידועות בחיסכון העצום שלהן בכסף. רמת הטיפולים הנדרשת למלגזה מסוג חשמלי נמוכה יותר מזו הנדרשת ממלגזות בעלות מנועים כבדים. מלגזה חשמלית כשמה, נטענת באמצעות חשמל, בעוד המלגזות הכבדות דורשות הוצאות יקרות של דלק, בנזין או סולר. הן ברמת התיחזוק של מלגזות חשמליות והן ברמת הטיפול בהן, העלויות מצטמצמות באופן משמעותי.

התאמה מדויקת
עם זאת, חשוב לדעת שהמלגזה החשמלית אינה מיועדת לכל מטרה ויש לה גם חסרונות. למשל, בתנאים חיצוניים בעלי תנאי שטח קשים, נעדיף מלגזות בעלות מנוע כבד. בחברת שינוע ציוד לוגיסטי, תוכלו להתייעץ עם צוות המומחים שלנו, ולהתאים לעסק שלכם את המלגזה הטובה ביותר לצרכים שלו.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>