מודיעין 18 פתח תקוה

מחפשים מלגזות למכירה

מחפשים מלגזות למכירה

שלושה דברים שאתם חייבים לבדוק כשאתם מחפשים מלגזות למכירה

החלטת שתהיה זו השקעה נבונה לרכוש מלגזה לעסק שלך. אין ספק ששימוש במלגזות ככלי שינוע של מטענים, יכול לחסוך כסף רב לחברה, הן בכוח האדם ובשעות העבודה, הן ביעילות והספק של העבודה, והן בבריאותם של העובדים. אם תקיש בגוגל מלגזות למכירה תמצא מבחר רחב של דגמים. איך תוכל לדעת מהיכן מתחילים וכיצד לעשות את הבחירה הנכונה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, בכדי לעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה, ולהשקיע נכון את הכסף שלך.

ממדי המטען
יש שלושה דברים חשובים שעליך לבדוק רגע לפני שאתה מתחיל את החיפוש אחר מלגזות למכירה. הדבר הראשון הוא בדוק מה הוא סוג המטען שעליך להעביר. לכל עסק יש את המטענים שלו, ולכל סוג מטען יש להתאים את המלגזה שתהיה מסוגלת להרים אותו. למשל, ישנם מטענים בודדים וגדולים שמשקלם רב, או מספר מטענים קטנים שיחד מגיעים למשקל גבוה. מן הצד השני, המשקל יכול להיות נמוך, בין אם המטען יחיד וגדול, ובין אם מדובר במספר מטענים קטנים. ממדי המטען צריכים להימדד גם מבחינת גובה, רוחב וכו'. עוד יש לקחת בחשבון את מצב הצבירה של המטען – האם הוא נוקשה ויציב או גמיש. והדבר האחרון הוא כמויות מצטברות. אם מדובר בממדים גדולים של מטענים לשינוע יש לבחור במלגזה שתהיה מסוגלת להתמודד עם היקפים גבוהים.

סביבות עבודה
הדבר הבא שיש לבדוק הוא את סביבת העבודה הנדרשת למלגזה. יש הבדל ניכר בין מלגזות המיועדות לשטחים פנימיים, ולמלגזות שייעודן למשטחי חוץ. בשטחים סגורים יש להתחשב במידת התמרון שיש למלגזה ורוחב המעברים. כמו כן יש לקחת בחשבון את נושא פליטת הגזים והרעש המופק ממלגזה, שפחות מתאימים למבנים סגורים, ולכן יש לבחור במלגזה חשמלית המותאמת לכך.

שאלה של תקציב
הדבר האחרון שמומלץ לבדוק הוא התקציב. מצד אחד חשוב לזכור כי מלגזה היא השקעה שמחזירה את עצמה, בחיסכון הרב שהיא יוצרת. מצד שני, לא תמיד ניתן להוציא סכומים גדולים מדי, לכן צריך לשקול אם רוצים מלגזות למכירה, מלגזות להשכרה או אולי מלגזות יד שניה. בחברת שינוע ציוד לוגיסטי תוכלו להתייעץ עם כל אחד מהמומחים שלנו ולבחון את האפשרויות העומדות לרשותכם.