מודיעין 18 פתח תקוה

מהי עגלת משטחים ומהו תפקידה במחסן?

מהי עגלת משטחים ומהו תפקידה במחסן?

ישנם מחסנים ו/או מרכזים לוגיסטיים שבהם עבודה עם מלגזות אינה נוחה או אינה כלל אפשרית בשל תנאי המחסן – צר מדי, קטן מדי או בשל שיקולי עלות של מנהל המחסן. יחד עם זאת עדיין יהיו במחסן זה פריטים ו/או משטחים שיהיה צורך לשנע ממקום למקום בדרך כלשהי, וכאן נכנסת לתמונה עגלת משטחים. כשמה כן היא – משמשת עגלה זו ככלי לשינוע ידני או מכאני של משטחים ממקום למקום, במקום הפעולה שבלתי אפשרי לבצע – נשיאת המשטחים ביד מפאת הגודל או המשקל שלהם.

בדומה לעולם המלגזות והציוד הלוגיסטי המתאים למחסנים בכל סדר גודל, גם העולם של עגלות המשטחים גדול ומעניין. גם מעגלות אלה ניתן למצוא כמה סוגים המתאימים למחסנים שונים, לעבודות שונות ו/או למחסנים בעלי אופי שונה. למשל, ישנן עגלות משטחים בעלות מגבלת משקל שאין לחרוג ממנה, לבל ייגרם נזק לעגלה והיא תוצא משימוש. בנוסף, אפשר לבחור בין עגלות משטחים ידניות, מכאניות או חשמליות על פי תנאי השטח של המחסן או העדפה אישית של עובדי המחסן.

סוגים שונים של עגלת משטחים

כאמור, ההבדלים העיקריים שקיימים בין עגלות משטחים שונות קשורים במגבלת המשקל שהן יכולות לשאת ו/או במנגנון ההפעלה שלהן – מכאני או ידני. כל מנהל מחסן יכול לבחור אם הוא צריך לרכוש עגלה לשינוע משטחים בהתבסס על מגבלת המשקל של הפריטים המצויים לרוב במחסן שלו או שהוא מעדיף סוג מסוים של מנגנון הפעלה. אם הוא לא בטוח או לא יודע, כדאי לו להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום של המלגזות שלבטח יוכלו לעזור לו להגיע אל הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר למחסן שלו.
את אנשי המקצוע האלה ניתן למצוא בחרה שינוע ציוד לוגיסטי בע"מ, המתמחה בכל סוגי המלגזות, הליפטרים ועגלות המשטחים לכל סוג וגודל של מחסן ו/או מרכז לוגיסטי. החברה מעמידה שירותי מכירה והשכרה של כל סוגי רכבי הציוד הלוגיסטי, יד שנייה וחדשים וגם מציעה שירותי השכרה. מי שמחפש עגלת משטחים למחסן שלו – שינוע היא הכתובת שלו לכל שאלה.