מודיעין 18 פתח תקוה

כל הסיבות ללמה כדאי לרכוש מלגזות חשמליות

כל הסיבות ללמה כדאי לרכוש מלגזות חשמליות

היום כמעט בכל מקום אנחנו נתקלים במלגזות חשמליות, אשר הפכו לנוף קבוע ומחויב במפעלים רבים, מחסנים, מפעלים, או מתחמי תעשייה כאלה או אחרים. מה כל כך מיוחד במלגזות החשמליות, מדוע הן כל כך נפוצות, ומה הופך אותן לציוד חובה כמעט בכל עסק?

מלגזות חשמליות – קידמה וסביבה

קיימים כיום שני סוגי מנועים באמצעותם עובדות מלגזות, האחד הוא מנוע דיזל העובד על בנזין, והשני הוא מלגזות חשמליות נטענות. מלגזות הדיזל מיועדות למשקלים גבוהים המגיעים עד ל- 20 טון, ולעומתן המלגזות החשמליות מיועדות לנשיאת משקלים נמוכים יותר של עד 9 טון. אם אין צורך בנשיאת משקלים כבדים, תנאי שטח קשים, או זמן עבודה רצוף וממושך, המלגזות החשמליות מראות עדיפות ופופולריות. באופן מובהק מלגזות אלה מותאמות לעבודה במתחמים סגורים, ובשום אופן אין משתמשים במלגזות הדיזל במתחמים אלה, ובעיקר מטעמי בטיחות. למנוע הדיזל ישנה פליטה של אדי דלק רעילים, המהווים מקור סכנה בשטחים סגורים. כמו כן מנועים אלה מייצרים רעש חזק, אשר הופך בלתי נסבל ומקשה על ההתנהלות בתוך מתחמים סגורים. לעומתם, מלגזות חשמליות אינן מרעישות, אינן מזהמות וידידותיות לסביבה. מלגזות אלה הן בעלות מנגנונים חכמים המהווים יתרון בולט על מלגזות הדיזל. המערכות האלקטרוניות מביאות עימן את הקידמה לתחום השינוע והמלגזות, ומייעלות את עבודתן.

תנועה מקסימלית ונוחות בלתי מתפשרת
מלגזה חשמלית היא בעלת ממדים קומפקטיים יותר ממלגזה מסוג דיזל. ממדיה הקטנים מאפשרים לה לנוע ביתר חופשיות בתוך מעברים צרים, שלרוב מאפיינים מחסנים ומתחמים לוגיסטיים אחרים. מפעיל המלגזה נהנה מנוחות יתרה בעת הפעלת הכלי הלוגיסטי, אם מיכולת התנועה המקסימלית, אם משדה ראייה רחב יותר, אם מאפשרויות בקרה רחבות יותר, אם משליטה טובה יותר על הכלי ואם מנוחות ישיבה וכתוצאה מכך שמירה על הבריאות.

חיסכון אדיר בכסף
יתרון מובהק נוסף הקיים למלגזות חשמליות הוא בעלויות התפעול הנמוכות יחסית שמלגזות אלה מייצרות. שיקול כלכלי תמיד יתפוס נפח חשוב בכל החלטה שיש לקבל, ואין ספק שהיתרונות הרבים הקיימים במלגזה החשמלית, יחד עם החיסכון הרב בהוצאות שמלגזה זו מביאה על פני מלגזה מסוג דיזל, הופכת את הדגם החשמלי למנצח. בחברת שינוע ציוד לוגיסטי תוכל להינות מהטוב ביותר שקיים במלגזות חשמליות. זה הזמן לבדוק מהמומחים על מלגזות חשמליות.