מודיעין 18 פתח תקוה

היתרונות של השכרת מלגזות בשינוע ציוד לוגיסטי:

  • יש לנו מבחר מלגזות להשכרה יד 2 וחדשות, לכל דרישה.
  • השכרת מלגזות וציוד משבוע ועד שנים.
  • בהתאמה לכול סוג עבודה נדרש.
  • מלגזות EP מובילים בעולם וידועים באיכות ואמינות .
  • אנו מציעים מגוון פתרונות , מעגלות משטחים חשמליות ועד מלגזות דיזל וחשמל, וציוד מיוחד למחסנים.
  • אנו תומכים בכם עם רשת מוסכים ונידות שרות בפריסה ארצית.
  • אנחנו כחברת מלגזות גדולה ומובילה יודעים להגיע לרמת אחזקה גבוה ולחסוך לכם את כאב הראש, והכסף.

אם אתם רוצים לבדוק את האפשרות לעבור למסלול השכרה פנו אלינו עוד היום,
ואנו ניבנה לכם הצעה לשכירות תפעולית.

ליצירת קשר או חייגו 050-6561700

עוד על השכרת מלגזות:

שירות השכרת מלגזות – הדרך הנוחה והזולה לשינוע וניהול לוגיסטי לעסקים

כיום, גם עסקים עצמאיים, קטנים ובינוניים, לוקחים חלק במשחק הסחר הגלובלי ועוסקים ביצוא, יבוא, קניה ומכירה של סחורות. כפי שידוע לכל מי שמתעסק עם סחורות, לתחום השינוע והלוגיסטיקה מקום חשוב במערך התפעול, הייעול וההצלחה של העסק.
כבר עשרות רבות של שנים, שמלגזות הן כלי חיוני, המשמש בענפי תעשייה שונים, בעבודה בשטחים חקלאיים, מפעלים ומחסנים.  יכולת הנשיאה הגבוהה של המלגזה, והשינוע של מטענים שבני אדם אינם מסוגלים לשאת, מקלה מאוד ומייעלת עבודות שבעבר דרשו משאבים עצומים של כוח אדם, זמן וכסף. לנוכח העובדות האלה, ברור כי עסקים רבים מוצאים לנכון לרכוש ציוד לוגיסטי ומלגזות כחלק מהנכסים של העסק.

ואם עסק נדרש למלגזה רק לתקופה מוגבלת, או לצורך פרויקט קצר טווח?
אכן, למקרים בהם אין צורך בעבודת מלגזה ברמה היום יומית, או במקרה של עסק קטן יותר, שאינו יכול לרכוש מלגזה, קיימות חברות המתמחות בהשכרת מלגזות.

 היתרונות במלגזות להשכרה:
• כשעסק שוכר מלגזות, הוא יכול להרשות לעצמו, את המלגזות הטובות ביותר, של היצרניות האיכותיות והוותיקות בעולם: ניסן, קלארק, טויוטה, סטיל, דייהו, לינדה, הייסטר ועוד. אלה מלגזות מתקדמות ומצוינות, שיתכן כי במצב של רכישת מלגזה, לא היה יכול העסק לעמוד בהוצאה של מכירן הגבוה.
• השכרת מלגזות יכולה להתבצע בהתאם לצורכי העסק , על בסיס יומי, שבועי, חודשי, או שנתי.
• חיסכון משמעותי בהוצאות תחזוקה ותיקונים- בעת שכירת מלגזה מחברה אמינה ובעלת שם, ניתנת אחריות מלאה למצבה, והשוכר יכול להיות סמוך ובטוח כי המלגזה עברה את כל הטיפולים, המבחנים והרישיונות הנדרשים. במידה וארעה תקלה, תעמוד לרשות השוכר מלגזה חלופית.
• במקום לרכוש בעלות גבוהה מאוד, מלגזה מסוימת, אחת, ניתן בעלות נמוכה בהרבה, לשכור מס' מלגזות ייעודיות, ובכך לייעל את העבודה ולחסוך , באופן ניכר, בזמן ובכסף.
• השכרת מלגזה בליסינג תפעולי -בשכירת מלגזה על בסיס ליסינג תפעולי, קיים יתרון גדול בכך שמתאפשר לחברה השוכרת את המלגזה, לתכנן מראש, ולדעת מהי ההוצאה החודשית הקבועה אותה היא תשלם עבור המלגזה. חברת ההשכרה מצידה, מתחייבת לדאוג לכל התיקונים והטיפולים הדרושים. וכרגיל בליסינג, קיימת האפשרות לרכוש את המלגזה בתום תקופת ההשכרה, או לשדרג לדגם חדש בהסדר חדש של תשלומים קבועים.

מלגזות להשכרה – שינוע ציוד לוגיסטי 

חברת שינוע מלגזות ציוד לוגיסטי בע"מ, מציעה שירות של השכרת מלגזות, ומעמידה לרשותכם מלגזות מהטובות והמתקדמות בעולם, וכן עגלות משטחים, מלגזונים ומלקטות, והכל תוך מתן ייעוץ מקצועי ומעמיק, שיתוף פעולה מלא עם הלקוח ותודעת שירות כערך בסיסי וראשון במעלה.

אז אם אתם מבינים כי לעסק שלכם אין צורך שוטף בציוד לוגיסטי ומלגזות, או אם המחשבה על האחזקה והטיפולים של צי מלגזות, גורמת לכם לדאגות וטרדות מיותרות, מוטב כי תשקלו להיעזר בשירות השכרת מלגזות. לרוב, ניתן גם לשכור מפעיל מלגזה מיומן ומנוסה, וכך להיות שקטים ורגועים לחלוטין בכל הנוגע לשינוע המטענים.

 ליצירת קשר או חייגו 050-6561700
var p_track = "747691417"; varcn_track = "phone"; var ccid_track = "880-182-3769";varmsbcac = "900";