מודיעין 18 פתח תקוה

השכרת מלגזות – מתי כדאי להשכיר ומתי לרכוש?

הרבה מבעלי עסק שמחזיקים מחסן, מכירים את הצורך להחזיק מלגזה, וזאת על מנת שיוכלו בנוחות יתרה להגיע אל המדפים הגבוהים, לנצל את חלל המחסן באופן יותר נבון, לשמור על סדר ולהימנע מבלאי מיותר של ציוד שמוקם למעלה בדרך לא דרך ועל כן נפל ונהרס. יחד עם זאת, לא עבור כל בית עסק יהיה נכון לרכוש מלגזה, וזאת כיוון שיש עסקים שהם קטנים ועל כן ההוצאה הכספית תהיה כבדה מידי, יש עסקים שאינם סגורים איזה סוג של מלגזה נכונה עבורם, יש בתי עסק שיש להם תקופות ארוכות בהן המלגזה פשוט מיותרת וכדומה.

קבלת החלטה

לאור כל זאת יש להבין שלא תמיד יש צורך להידחק לפינה ולרכוש מלגזה כאשר הדבר אינו באמת נחוץ או נכון כלכלית, אלא טוב לדעת שכיום גם ניתן להשכיר מלגזה. שירותי השכרת מלגזות אינו שירות מאוד נפוץ, אך יחד עם זאת טוב לדעת שהוא קיים ועל כן כל בעל עסק מוזמן להחליט באופן שקול האם נכון עבורו לרכוש או שמא לשכור.

השכרה

עבור השכרת מלגזות יש מגוון יתרונות. ראשית ניתן לחלק את התשלומים באופן יותר נוח ומדובר על הוצאה מוכרת. כמו כן אם לא סגורים איזה סוג אידאלי עבור צרכי המקום, ניתן לשכור כל פעם סוג אחר וכך ע"י ניסוי וטעייה להבין עם איזה סוג מבקשים להמשיך. כמו כן אם יש נזק או תקלה, יש כתובת שניתן לפנות אליה והיא כבר תדאג לטפל בתקלה בהקדם האפשרי ואף לספק מלגזה חלופית.

רכישה

עם זאת, אם כן יודעים איזו מלגזה מבקשים לרכוש ואם כן מדובר על עסק גדול שיכול להרשות לעצמו את גובה ההוצאה והוא יודע שהצורך שלן במלגזה הנו ארוך טווח, הרי שאז כן ראוי לרכוש ולא להשכיר. מכאן שכל שנותר להחליט זה האם מבקשים לרכוש מלגזה חדשה או יד שנייה, איזו סוג של מלגזה מעדיפים, (יש סוגים רבים- מלגזת דיזל, מלגזה חשמלית, מלגזת הרמה מהצד, מלגזה עבור מעברים צרים, שולחנות הרמה וכדומה), והיכן ניתן לקבל אחריות לצד מחיר טוב.

חברת שינוע

לאור כל הנאמר- מוטב להכיר את חברת "שינוע". מדובר על חברה שפעילה בתחום כעשר שנים והיא מייצגת בכבוד מגוון חברות מובילות בתחום הספקת פתרונות שינוע. בין שירותי החברה ניתן למצוא שירותי מכירה, השכרה וליסינג של מיטב המלגזות. החברה מציעה מבחר עשיר של אופציות הרמה ושינוע, כאשר מטרת העל היא להבין לעומק את צרכי הלקוח ומכאן למצוא עבורו את המוצר הנכון ביותר. כמו כן חברת "שינוע" מייצגת מגוון חברות בתחומי עבודה בגובה, כיסאות נהג הידראוליים וגלגלים למגוון עגלות חשמליות וידניות, כאשר כל שירות מגובה עם מחסן חלפים ושירות זמין ומקצועי.

שלחו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>