מודיעין 18 פתח תקוה

השכרת מלגזות – חיסכון משמעותי בהוצאות

השכרת מלגזות – חיסכון משמעותי בהוצאות

כל סוגי העסקים כיום לרבות אלו העצמאיים, הבינוניים והקטנים, עוסקים ביצוא, יבוא, רכישה ומכירה של סחורות במסגרת השתתפותם בסחר הגלובלי. מי מכם שנוהג להתעסק עם סחורות על דרך קבע וודאי יודע היטב כי ישנה חשיבות לא מבוטלת לכל הנושא של השינוע והלוגיסטיקה במסגרת מערך התפעול, ההצלחה וההתייעלות של העסק. מלגזות, מזה עשרות שנים נחשבות לאחד מהאמצעים החיוניים ביותר במגוון ענפי תעשייה כמו למשל במפעלים ובמחסנים וכן בעבודה בשטחים חקלאיים.

חשיבותו של ציוד השינוע והלוגיסטיקה בבתי עסק

המלגזה הינה בעלת כושר נשיאה גבוה ומסוגלת לשנע מטענים כבדים מאד שאין בכוחה של יד אדם לעשות כן. במילים אחרות, מלגזות הפכו את העבודה שבעבר נחשבה לקשה במיוחד והייתה כרוכה בלא מעט משאבים של זמן, כסף וכוח אדם רב, לפשוטה ונוחה הרבה יותר. לאור נתונים אלו נקל להבין מדוע בתי עסק רבים בוחרים לקנות ציוד לוגיסטי הכולל גם מלגזה במסגרת נכסיו של העסק. השאלה הבאה היא מה קורה במצבים שבהם העסק נדרש למלגזה לפרק זמן קצר בלבד כחלק מפרויקט קצר טווח?

יתרונות בשירותי ההשכרה
אם הצורך במלגזה איננו יומיומי או לחילופין אם מדובר בעסק קטן יחסית שאין ביכולתו לקנות מלגזה, ניתן לפנות אל חברה המציעה שירותי השכרת מלגזות. קיימים כמה יתרונות בשירותים אלו עליהם נרחיב את היריעה בשורות הבאות. ראשית השכרה זו מאפשרת לעסק ליהנות מהמלגזות האיכותיות ביותר מטעם מיטב היצרניות הוותיקות בתחום כמו למשל לינדה, דייהו, ניסן, קלארק, סטיל, טויוטה וכן הלאה. מדובר במלגזות מתקדמות שסביר להניח העסק לא יכול היה להרשות לעצמו להתמודד עם עלויותיהן במקרה של רכישה.

חיסכון משמעותי בהוצאות
ראשית שירותי השכרת מלגזות נעשים בדיוק לפי הצרכים הספציפיים של העסק, בין אם מדובר בהשכרה על בסיס שבועי, חודשי או אף שנתי. שירותי ההשכרה גם מאפשרים לבעלי העסק להימנע מלא מעט הוצאות עבור תחזוקה ותיקונים שכן השכרה של מלגזה מטעם חברה מוכרת ובעלת מוניטין כגון שינוע מלגזות, מספקת אחריות מלאה למצבה של הציוד שהיא מציעה להשכרה. כך השוכר יכול להיות בטוח לגמרי כי המלגזה עברה את כל המבחנים הנדרשים.