מודיעין 18 פתח תקוה

הכר את סוגי מלגזות למכירה

הכר את סוגי מלגזות למכירה

אם יש בבעלותך עסק גדול, סביר להניח שגם אתה זקוק למלגזה בעסק, על מנת לייעל תהליכי עבודה, לחסוך בזמן ולצמצמם בהוצאות, על ידי שימוש בכלי עבודה נוח ויעיל לשינוע מטענים ממקום למקום. כמעט ואין מפעל, מחסן, מרכז לוגיסטי או אתר בנייה, שלא עושה שימוש במלגזות ככלי עבודה עיקרי להעברת ציוד, מטענים וסחורות. השוק המתפתח מציע כיום היצע גדול מאוד של מלגזות למכירה, שלא תמיד מאפשר לבעל העסק לבצע עיסקה מושכלת ומוצלחת. בדיוק בגלל זה אספנו את צוות המומחים של חברת "שינוע" ציוד לוגיסטי, המייצגת בארץ כמה מהחברות המובילות והמתקדמות בעולם לציוד לוגיסטי, שיספר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על רכישת מלגזה לעסק שלכם.

 

היתרונות במלגזות חשמליות

רגע לפני שרצים לבדוק מלגזות למכירה, חשוב להכיר את סוגי המלגזות הקיימים היום בשוק, וכיצד כל סוג יכול להביא לך תועלת, אם בכלל. לכל סוג מטרה אחרת, יתרונות וחסרונות משלו. רק לאחר היכרות טובה עם הסוגים השונים, ניתן להתאים את המלגזה הנכונה לעסק שלך. סוג המלגזה הנפוץ ביותר הוא סוג מלגזות חשמליות. סוג מלגזה זה מותאם להנעה של עומסים נמוכים יחסית, מותאם למקומות סגורים, אם כי ניתן לעשות בו שימוש טוב ויעיל גם במקומות חיצוניים. העבודה עם המלגזה החשמלית מאפשרת עבודה שקטה וידידותית לסביבה, ועלויות תפעול נמוכות.

 

מלגזות עם מנועים כבדים
לשימוש במקומות חיצוניים ניתן להשתמש במלגזות בעלות מנוע מסוג דיזל המיועדות לעומסים כבדים יותר, לזמן עבודה ממושך יותר ולתנאי שטח קשים יותר. עם זאת, חשוב לדעת, כי מנוע זה מייצר רעש רב ופולט אדי דלק רעילים. מלגזות נוספות בעלות מנועים כבדים ויתרונות דומים ניתן למצוא במנועי בנזין ומנועים הפועלים על גז טבעי (גפ"מ).

 

מלגזות הרמה מהצד
סוג נוסף של מלגזה מיועד למטענים ארוכים שהשינוע שלהם ממקום למקום הופך להיות אפשרי רק בהטענה צידית. סוג זה של מלגזות נקרא מלגזות הרמה מהצד, והוא מיועד למשקלים שונים של מטענים. איפיון צידי של מלגזה ניתן למצוא במלגזות דיזל ובמלגזות חשמליות. לאחר שהיכרת את סוגי מלגזות למכירה הקיימים, בדוק היטב מה הם הצרכים של העסק שלך, ואיזו מלגזה תהיה המתאימה לו ביותר.