מודיעין 18 פתח תקוה

היתרונות במלגזות יד 2 וליסינג מלגזות

היתרונות במלגזות יד 2 וליסינג מלגזות

קשה לדמיין היום איזשהו עסק מסחרי, תעשייתי, או מחסנים של מפעלים, בלי מלגזות. מאז הומצאה המלגזה הראשונה  בשלהי מלחמת העולם הראשונה, התייעל לאין שיעור כל התחום של שינוע משאות ומטענים כבדים. בחלוף השנים, הביאו הפיתוחים הטכנולוגיים בתחום השינוע, הציוד לוגיסטי והמלגזות, לחיסכון רב בכוח אדם, זמן וכסף, והספק העבודה הלך וגדל. מבחינת עובדי המחסן, מדובר על סביבת עבודה נוחה ובטוחה בהרבה.

מה היתרונות?

ברכישת מלגזות יד 2, או בליסינג מלגזות, אתם יכולים לייעל ולשדרג את העסק שלכם, להתחדש במלגזה מעולה, וזאת בחיסכון משמעותי בכסף.

אנחנו, בשינוע ציוד לוגיסטי בע"מ, נייעץ ונסייע לכם  בבחירת מלגזה יד 2, וכן במציאת פתרונות לוגיסטיים איכותיים ומוצרים שישרתו את המטרה שלכם, ברמה המקצועית והגבוהה ביותר.

קיימות אצלנו במלאי מבחר גדול ומגוון  של מלגזות, לדוגמה:  מלגזה חשמלית 1.8 טון, תוצרת סטיל- גרמניה, מלגזה חשמלית 1.5 טון תלת שלבי, של טויוטה,  מלגזה צידית לינדה, גובה הרמה 8.30 מטר, מלגזון חשמלי 1.2 טון מפעיל הולך, מלגזת דיזל 2.5 טון, דו שלבי, מנוע ניסאן, ועוד מגוון של מלגזות מצוינות, במצב חדש.

אצלנו תמצאו את המלגזה המתאימה לכם ביותר, בין עם זה לעסק ובו מחסן קטן, ובין אם זה לחברה גדולה שבה נדרש מערך שינוע מורכב ומספר רב של מלגזות עבור צרכים שונים, ועומסים עד 5 טון.

שירות, אמינות ואחריות

כשמדובר על עבודה עם מלגזות יד שניה, נושא הבטיחות הוא ראשון במעלה ולכן עשויים להתעורר ספקות בשיקול האם לרכוש מלגזה חדשה, או מלגזה יד שנייה. אנחנו בשינוע, עם הניסיון הרב שיש לנו במכירה ותיקון של מלגזות והעמדת פרויקטים מורכבים בתחום הפתרונות הלוגיסטיים, מודעים היטב לחשיבות מצב המלגזה וחלקיה השונים, ואנחנו דוגלים באיכות, באמינות ובאחריות, בכל קשת השירותים שלנו.

ברשותנו מחסן חלפים, ואנשי המקצוע הטובים ביותר יהיו זמינים לכל שאלה, או בעיה שלכם, לפני הקניה וגם אחריה. בבואכם לרכוש מלגזה יד שנייה אצל שינוע- ציוד לוגיסטי בע"מ, אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי כל המלגזות נבדקו בקפידה ועומדות בתקנים הגבוהים והמחמירים ביותר.